KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6046018
nr 604 6018
Blandteknik
signerad, flicka med spelkort, 58x43
Utrop:
100 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 20:06:19
250 kr
150 kr
300 kr
2.000 kr
550 kr
750 kr
1.100 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.200 kr